Finnkino B2B - Yritysmyynnin yhteystiedot - Finnkino

Yritysmyynti palvelee numerossa 09-1311 9205

Yritystilaisuudet ja Yrityslipputuotteet:
yritysmyynti@finnkino.fi

Koululaisnäytökset:
koululaisnaytos@finnkino.fi

Tervetuloa viettämään elämyksellisiä hetkiä!

Hannele Wolf-Mannila
Sales Director

+358 400 522 595

hannele.wolf-mannila@finnkino.fi

Lempileffani: Notting Hill

Nyt suosittelen: Richard Jewell

Eveliina Kuivajärvi
Area Sales Manager

+358 50 345 1011

eveliina.kuivajarvi@finnkino.fi

Lempileffani: Titanic

Nyt suosittelen: Mr. Jones

Pauliina Käkönen
Event Manager

+358 50 5686940

pauliina.kakonen@finnkino.fi

Lempileffani: Pretty Woman

Nyt suosittelen: The Gentlemen

Pia Ollikainen
Event Manager

+358 40 831 7822

pia.ollikainen@finnkino.fi

Lempileffani: Gravity

Nyt suosittelen: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Kaisa Rakemaa
Myyntipäällikkö

+358 50 429 4227

kaisa.rakemaa@finnkino.fi

Lempileffani: The Dressmaker

Nyt suosittelen: Pikku naisia

Susanna Romo
Event Manager

+358 50 583 2840

susanna.romo@finnkino.fi

Lempileffani: Rita Hayworth - avain pakoon

Nyt suosittelen: Parasite

Laura Muttonen
Myyntikoordinaattori

+358 50 552 0320

laura.muttonen@finnkino.fi

Lempileffani: Taru sormuksen herrasta: Sormuksen ritarit

Nyt suosittelen: Sonic the Movie

Oona Söderena
Myyntikoordinaattori

+358 41 730 1479

oona.soderena@finnkino.fi

Lempileffani: Breakfast at Tiffany's

Nyt suosittelen: Erityiset

 

Y-tunnus: 0647239 -1

Postiosoite:
Finnkino Oy
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki

Laskutusosoite:
Finnkino Oy
PL 88146
00021 Laskutus

OVT-tunnus verkkolaskuja varten: 003706472391
Verkkolaskutusoperaattorina toimii Basware. Operaattoritunnus: BAWCFI22