Yhteystiedot - Finnkino

Yhteystiedot

Mediamyynti

FINNKINO MEDIA


Finnkino Oy
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki
mediamyynti@finnkino.fi

 

Mediamyynnissä sinua palvelevat:

Mika Wickström
Head of Sales
puh. +358 50 562 8937
mika.wickstrom@finnkino.fi

Esko Felin
Account Manager
puh. +358 45 236 6828
esko.felin@finnkino.fi

Miika Hupli
Media Operations Manager
puh. +358 40 592 9870
miika.hupli@finnkino.fi

Pia Ratinen
Account Manager
puh. +358 50 575 5733
pia.ratinen@finnkino.fi

Jyrki Tahko
Sales Manager
puh. +358 40 589 2269
jyrki.tahko@finnkino.fi

 

Luovat tuotannot, konseptit ja unelmat toteuttaa:

Tea Uksila
Creative
tea.uksila@finnkino.fi
puh. +358 50 326 9502

 

Elokuvalevittäjien mainospaikat tarjoilee:

Martti Berner
Media Distribution & Sales Support Manager
puh. +35846 875 1097
martti.berner@finnkino.fi

 

Aineistojen toimitus ja laskutus:

Robert Naukkarinen
Campaign Coordinator
puh. +358 40 195 8969
robert.naukkarinen@finnkino.fi

 

Valkokangasmainosten masterointiin liittyvät erikoistiedustelut:

Studio
Palvelemme englanniksi ja ruotsiksi
studio@sfmedia.se
Puh: +46 8 680 3861

 

 

TEKNISET toimitusOHJEET JA MYYNTIEHDOT