Yhteystiedot

FINNKINO MEDIA


Finnkino Oy
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki'
mediamyynti@finnkino.fi

 

Mediamyynnissä sinua palvelevat:

Esko Felin
Account Manager
puh. +358 45 236 6828
esko.felin@finnkino.fi

Hannele Jauhiainen
Key Account and Insights Manager
puh. +358 50 395 6405
hannele.jauhiainen@finnkino.fi

Miika Hupli
Media Operations Manager
puh. +358 40 592 9870
miika.hupli@finnkino.fi

Pia Ratinen
Account Manager
puh. +358505755733
pia.ratinen@finnkino.fi

Mika Wickström
Key Account Manager
puh. +358 50 562 8937
mika.wickstrom@finnkino.fi

 

Luovat tuotannot, konseptit ja unelmat toteuttaa:

Kalle Tarkiainen
Creative
kalle.tarkiainen@finnkino.fi
+35845 605 5578

 

Elokuvalevittäjien mainospaikat tarjoilee:

Martti Berner
Media Distribution Manager
puh. +35846 875 1097
martti.berner@finnkino.fi

 

Aineistojen toimitus ja laskutus:

Robert Naukkarinen
Kampanjakoordinaattori
robert.naukkarinen@finnkino.fi
puh. +35840 195 8969

 

Valkokangasmainosten masterointiin liittyvät erikoistiedustelut:

SF Studio
Palvelemme englanniksi ja ruotsiksi
studio@sfmedia.se
Puh: +46 8 680 3861

 

 

TEKNISET toimitusOHJEET JA MYYNTIOEHDOT

 

I'll be back

Terminator